Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

O firmie

Line Progress Grzegorz Malinowski

Firma powstała 4 września 2009 r., od samego początku wyznaczając sobie cel dostarczenia wszystkim zainteresowanym usług najwyższej jakości. Główną działalnością firmy jest świadczenie usług edykacyjnych.

W dniu 28 stycznia 2011 r. nasza firma stała się jednostką wpisaną w strukturę Systemu Oświaty uzyskując status Niepublicznego Ośrodka Dokształcania. Od 2009 do kwietnia 2013 roku z naszych usług edukacyjnych skorzystało ponad 700 osób.
Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania prac nad utworzeniem największej platformy edukacyjnej umożliwiajacej kształcenie w formie e-learningu. Przekładając zdobyte doświadczenie i wiedzę naszych nauczycieli na obraz monitora przy wykorzystaniu najnowszych technologii informatycznych i multimedialnych. Mamy nadzieję, że pierwsze kursy w tej formie uda się pokazać Państwu już we wrześniu 2013 roku.

W naszej ofercie dydaktycznej znajdą Państwo:

Kursy maturalne - prowadzone z myślą o jednym z najważniejszych egzaminów młodego człowieka. Jego wynik rzutuje na dalsze losy edukacyjne i przyszłość każdego maturzysty. Przygotowanie maturalne to prowadzone w formie warsztatów zajęcia pozalekcyjne mające na celu podniesienie poziomu na jakim młodzież ukończy ten etap w swoim życiu.

Kursy językowe - standaryzowane kursy opierające się o najnowsze trendy i metodykę dydaktyczną. Kursy językowe skierowaliśmy zarówno do dzieci i młodzieży ale również osób dorosłych i seniorów. Proponujemy również kursy językowe dedykowane dla firm oraz osób wyjeżdżających za granicę w poszukiwaniu pracy.

Kursy komputerowe z ukierunowaniem na zaprojektowanie, rozpoczęcie i prowadzenie elektronicznej działalności gospodarczej (e-biznesu). Idąc w stronę przekazania naszym uczniom praktycznej wiedzy w zakresie ekonomicznych podstaw analizy rynku, najnowszych trendów i modeli prowadzenia e-biznesu, poprzez automatyzację przepływu informacji oraz ułatwienia informatyczne w prowadzeniu firmy.

Klub Seniora - to dwa kursy dedykowane dla osób starszych. Kurs komputerowy – uczący podstaw obsługi komputera oraz komunikacji internetowej. Kurs języka angielskiego, będący stopniowym zdobywaniem wiedzy.